مدل موی پسرانه 2018 پرتقالی ( برگرفته از مدل موی بزرگسالان )

معمولا روال نیست که موی کودک را مانند بزرگسالان اصلاح کنیم. اما بعض از مدل موهای بزرگسالان برای کودکان نیز بسیار جذاب است. در این مقاله تعدادی از مدل موهای جذاب کودکان را که از نوعی از مدل موی بزرگسالان الهام گرفته شده است را برای شما گرد اوری کرده ایم.

 

در این نوع اصلاح موی کودک شما میبایست اطراف مو تا نهایت ممکن کوتاه شود. همچنین لازم است خطی ناحیه کناری و بالایی مو را از هم جدا کند تا به جذابیت اصلاح بیافزاید.

 

معمولا بهتر است موی کودک را به یک سمت شانه و سشوار کنید تا نتیجه درست همانند تصاویر زیر شود. در این تصاویر آخرین مدل های کودکان در سال 2018 را که در کشور پرتقال مورد توجه قرار گرفته شده است را برای شما آورده ایم.

 

 

 

 

 

 

 

در صورت علاقه به این نوع اصلاح موی کودک می توانید با تعیین وقت و حضور در شعبه یک آرایشگاه کودک پازل در کرج ، به زیبایی موی کودک خود بیافزایید.

درباره نویسنده

تحریره پازل

تیم تحریریه پازل کمک میکند تا شما والدین گرامی شناخت بهتری از مزایای اصلاح موی کودک در یک آرایشگاه تخصصی کودک داشته باشید.

Related posts

مدل ریش ون دایک (Van Dyke) مدل ریش محبوب این روزها

4.0 01 مدل ریش ون دایک یکی از جذاب ترین مدل ریش های جوانان امروزی محسوب میشود. این مدل ریش بصورت کلاسیک بوده و باعث استخوانی دیده شدن صورت مردها میشود. اگر میخواهید نمونه هایی از این مدل ریش را ببینید توصیه میکنیم با این مقاله پازل همراه باشید....

مطالعه بیشتر
مدل موی با کلاس و بیزینسی برای کودک

مجموعه مدل موهای با کلاس و بیزینسی و کات خورده برای کودکان

3.5 02 زیبایی کودکان با آراستگی و پیراستگی موهای آنها چند برابر می شود. امروزه اغلب خانواده ها علاقه دارند در هنگام کوتاه کردن موی کودکان خود از مدل موهای بیزینسی یا کلاسیک با تلفیقی از کات در کناره ها استفاده کنند. حقیقت این است که یکی از مهمترین...

مطالعه بیشتر

30 مدل موی فشن پسرانه

3.7 04 مدل موی فشن پسرانه امروزه مورد توجه خانواده ها قرار گرفته است. هرچقد ربرای لباس کودک هزینه کنید، اگر موهای کودک بخوبی آرایش و اصلاح نشده باشد نمیتواند باعث جلب توجه به کودک شود. وقتی کودکی لباسی متناسب با مد روز و اصلاحی متناسب با مد روز...

مطالعه بیشتر
بدون دیدگاه در مدل موی پسرانه 2018 پرتقالی ( برگرفته از مدل موی بزرگسالان )

ارسال دیدگاه

اطلاعات ایمیل شما منتشر نخواهد شد