آرایشگاه پازل - شعبه‌ی تهران

 
 

شعبه‌ی تهران پازل؛ یک آرایشگاه تخصصی‌ در چیتگر تهران

آرایشگاه کودک پازل ، برای والدینی که دغدغه یک آرایشگاه تخصصی کودک را برای فرزندانشان دارند، خبر خوبی دارد. شعبه‌ی دیگری از مجموعه آرایشگاه‌های کودک پازل در منطقه چیتگر تهران در حال خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. شما والدین محترمی که در محدوده چیتگر و اطراف آن مانند شهرک راه‌آهن (گلستان)، پیکان‌شهر، آزادشهر، شهرک صدرا، دهکده المپیک، کوهک، ویلاشهر، شهرک استقلال، شهرک شهید باقری و همینطور تهرانسر و شهرک دانشگاه سکونت دارید، به راحتی می‌تواید از خدمات آرایشگاه کودک پازل در چیتگر تهران برای فرزند دلبندتان استفاده نمایید. 
 
تلفن شعبه تهران آرایشگاه پازل:

09917783004آرایشگاه کودک در غرب تهران

به دلیل اینکه محدوده غرب تهران و به خصوص منطقه 22 تهران از لحاظ ترافیک بسیار خلوت می‌باشد، تمامی کسانی که در غرب شهر تهران سکونت دارند می‌توانند از خدمات آرایشگران متخصص موی کودک شعبه چیتگر بهره‌مند شوند. مسیر رسیدن به آرایشگاه کودک پازل در چیتگر، بخاطر وجود دو اتوبان شهید خرازی و شهید همدانی، مسیری بسیار مناسب برای تردد و همچنین صرفه جویی در وقت شما خواهد شد. بنابراین والدینی که در محدوده‌های دورتر مانند شهران، بلوار فردوس، آیت‌الله کاشانی و حتی جنت‌آباد هستند نیز می‌توانند اصلاح موی کودک خود را به ما بسپارند.
آرایشگران ما در مجموعه پازل، که زیر نظر آقای بهنام فیاض مربی آرایشگری مردانه و کودک دوره دیده‌اند، آماده‌ی خدمت به شما همشهریان عزیز هستند. برای اطلاعات بیشتر رجوع کنید به سایت آموزشگاه آرایشگری موی مردانه و کودک بهنام فیاض.


 
 

آدرس و موقعیت شعبه‌ی تهران پازل روی نقشه

شعبه تهران: دریاچه چیتگر – شهرک گلستان – میدان موج – مجموعه کودک آفتاب – طبقه اول تجاری – واحد 18 و 19 آرایشگاه پازل

 

 
 

 

آرایشگران شعبه‌ی تهران پازل

 
تلفن شعبه تهران آرایشگاه پازل:

09917783004

 

نمونه کارهای اصلاح موی کودک در شعبه‌ی تهران پازل

 

ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند نمایید:


به ما ایمیل بزنیدتماس با ماسوالات و پاسخ‌ها